Vyhlášení výběrového řízení na zahraniční mobility

Výběrové řízení na
ZAHRANIČNÍ MOBILITY
studentů ZF JU

v zimním semestru akademického roku 2022/2023

Proděkan pro vnější vztahy ZF JU vyhlašuje výběrové řízení na zahraniční mobility v zimním semestru akademického roku 2022/2023 pro studenty všech stupňů studia.

• Podrobné informace k možnostem zahraničních mobilit studentů naleznete v sekci zahraniční mobility na našem webu.
  • Partnerské vysoké školy, na které lze vycestovat, naleznete v sekci Partnerské univerzity.

Zájemci o  studium nebo pracovní stáž v zahraničí se mohou přihlásit do konce března 2022 doručením přihlášky a motivačního dopisu referentce pro zahraničí Karle Dvořákové, a to osobně do kanceláře č. 3 v pavilonu M nebo odesláním oskenovaných dokumentů na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihláška na zahraniční mobilitu –  vyplňte a podepište formulář

Motivační dopis – v anglickém jazyce nebo v jazyce, ve kterém chcete studovat, stručně  jakkoliv okomentujte svou přihlášku - co Vás vede ke studiu nebo stáži v zahraničí, výběr konkrétní zahraniční vysoké školy nebo instituce, očekávaný přínos pobytu v zahraničí apod.

Výběr z přihlášených studentů je v kompetenci fakulty a bude proveden stanovenou komisí s přihlédnutím k:

1. prospěchu (váženému aritmetickému průměru výsledků za dobu vysokoškolského studia)
  2. motivaci studenta vyjádřené písemně
  3. vhodnosti vybrané přijímající instituce pro studenta s ohledem na obor studia
  4. znalosti jazyka, ve kterém bude probíhat studium či praxe (podle požadavků přijímající instituce - většinou úroveň B1 nebo B2).
Přečteno 401x