• Úvod
  • Věda a výzkum
  • Popularizace vědy a výzkumu

Věda a výzkum
Popularizace vědy a výzkumu

Noc vědců

V rámci popularizace vědy a výkumu se Fakulta zemědělská a technologická jž několik let účastní celorepublikové akce Noc vědců. V rámci Noci vědců zaměstnanci ukazují a přibližují veřejnosti a hlavně dětem výzkum probíhající na naší fakultě.

Cílem Noci vědců je bořit mýty o vědcích a vědkyních jako lidech zavřených v laboratořích a ukázat nejširší veřejnosti, že vědci jsou „obyčejní lidé“, kteří dělají práci přínosnou pro každého z nás, dokážou ji poutavě představit, ale také se dovedou bavit.

Noc vědců 2022

Noc vědců na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies