Předávání osvědčení o vykonání zkoušek z myslivosti

Předmět myslivost je již tradičně vyučován řadu desetiletí na naší fakultě. Výuka předmětu probíhá ve dvou semestrech a podílí se na ní řada vyučujících i odborníků z praxe. Absolvováním předmětu studenti získávají vyšší odborné myslivecké zkoušky, což je v současné době nejvyšší stupeň mysliveckého vzdělání.

Studenti po úspěšném zakončení předmětu Myslivost obdrží osvědčení o vykonání zkoušky a jelikož je významnou součástí myslivosti dodržování tradic, pojali jsme i předání těchto osvědčení slavnostněji. Dne 30. června 2023 při zaznění lesních rohů proběhlo slavnostní předání osvědčení o úspěšném vykonání zkoušky absolventkám.

Přejeme jim hodně úspěchů v praxi a Lovu zdar.

Celé fotoalbum