Druhý ročník konference AGASI - Poľnohospodárstvo ako aktér sociálnej inklúzie

Dne 25.10. proběhl v Nitře druhý ročník konference AGASI - Poľnohospodárstvo ako aktér sociálnej inklúzie. Konferenci organizovalo Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a Zemědělská univerzita v Nitře, spolu s Rozvojovou agenturou Bánsko Bystrického kraje Dobrý kraj a občanským sdružením Druživa. V rámci panelových diskusí, které se zaměřovaly na současný stav a rozvoj sociálního zemědělství, vystoupilo 17 odborníků z řad akademiků, politiků i praxe. Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích na akci zastupoval docent Moudrý, jehož prezentace byla součástí panelu "Vízia sociálneho poľnohospodárstva na Slovensku".

Detailní informace o konferenci lze nalézt v přiloženém odkaze, kde bude později zveřejněn i záznam z jednotlivých diskusí.