Klub absolventů
Souhlas se zpracováním osobních údajů
pro informační emaily

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů správcem, kterým je Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, se sídlem Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice, IČO: 60076658, součást: Fakulta zemědělská a technologická, s adresou Studentská 1668, 370 05 České Budějovice (dále jen "FZT JU") v rozsahu těchto údajů:

• jméno a příjmení, titul
  • e-mailový kontakt

Souhlas je platný pouze v případě, že mé osobní údaje budou zpracovávány pouze v rozsahu nezbytném pro dosažení účelu zpracování uvedeného níže a v souladu s příslušnou legislativou.

Souhlas je poskytnut za účelem:

• zasílání informací o činnosti a výhodách Klubu absolventů FZT JU, novinkách a aktuálním dění na FZT JU, zejména pak newsletteru, pozvánek na absolventská setkání a akce fakulty.

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů JU po dobu:

• platnosti souhlasu se členstvím v Klubu absolventů FZT JU nebo do odvolání z mé strany.

Souhlasím se zpřístupněním svých osobních údajů JU:

• FZT JU je oprávněna použít mé osobní údaje pouze v souladu s výše uvedeným účelem nebo pro legitimní potřebu státních kontrolních orgánů a orgánů činných v trestním řízení.
  • FZT JU je dále oprávněna poskytnout mé osobní údaje pouze subjektům spolupracujícím s FZT JU na dosažení primárního účelu, pro který je udělen tento souhlas. S takovými subjekty se FZT JU zavazuje uzavřít smlouvu obsahující stejné podmínky pro zpracování mých osobních údajů.

Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů a s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Poučení

Byl/a jsem poučen/a o tom, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Dále jsem byl/a v souladu s příslušnou legislativou poučen/a o:

• svém právu tento souhlas odvolat, a to i bez udání důvodu,
  • svém právu přístupu k těmto údajům a právu na jejich opravu,
  • svém právu na vymazání těchto údajů, pokud dochází k jejich zpracování v rozporu s ochranou definovanou příslušnou legislativou nebo v rozporu s tímto souhlasem nebo pokud byl souhlas odvolán,
  • svém právu na omezení zpracování a o právu na přenositelnost údajů,
  • svém právu vznést námitku proti zpracování a právu podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů,
  • svém právu nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování.

Byl/a jsem také poučen/a o tom, že tato svá práva mohu uplatnit doručením žádosti na adresu Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta zemědělská a technologická, Studentská 1668, 370 05 České Budějovice nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Beru na vědomí, že bližší pravidla pro uplatnění práv a další informace ke zpracování osobních údajů naleznu na: http://www.jcu.cz/ochrana-osobnich-udaju

Beru na vědomí, že odvolání tohoto souhlasu může ovlivnit dosažení účelu, pro který byl tento souhlas vydán, pokud tento účel nelze dosáhnout jinak. Beru na vědomí, že odvolání tohoto souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování, které vychází ze souhlasu před jeho odvoláním.