Informace pro prváky
IS/STAG

IS/STAG je pro Vás takovou elektronickou „žákovskou knížkou“ a návodem zároveň. 

Po přihlášení můžete vyhledat učebnu, rozvrh předmětu, kolik Vám zbývá kreditů ke splnění, kdy jsou termíny zkoušek a mnoho dalšího.

To, co vás bude zajímat nejvíce je zápis předmětů do jednotlivých semestrů. Koná se dvakrát ročně, jeho přesný termín je vždy uveden v Harmonogramu akademického roku, ale také vám ho s předstihem připomenou mailem ze studijního oddělení. Nebojte se, že byste si nevěděli rady, vše je v systému přehledné a brzy už se v něm budete pohybovat hladce.

Výchozí heslo do IS/STAG

Výchozí heslo IDM je tvořeno ze druhého písmena Vašeho křestního jména (bez diakritiky), ze druhého písmena vašeho příjmení (bez diakritiky), následuje rodné číslo, zakončené znakem tečka (“.“), přičemž první písmeno v heslu je velké.

Příklad:

Jmenujete-li se Sára Nováková a Vaše rodné číslo je 123456/7890, pak Vaše heslo pro první přihlášení bude Ao1234567890.

Uživatelské jméno

Uživatelské jméno zjistíte na adrese https://orgstr.jcu.cz/search_form_orgstr "Vyhledávání uživatelského jména (IDM login) a osobního čísla".

FAQ k přihlášení do systému STAG najdete na:

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies