Výzkumný a výukový

Minipivovar FZT JU

„Dej Bůh štěstí!“

Týdenní akce

Vážené příznivkyně a vážení příznivci akademického piva,

rádi bychom vám poděkovali za přízeň, kterou jste dosud věnovali našemu akademickému pivu. Naší snahou je, abychom jednotlivé várky připravovali nejen podle potřeb výuky a výzkumu, ale zároveň tak, aby výsledek byl pitelný a vaše řady se rozrůstali. V rámci prodejní akce na konci roku 2021, kdy jsme vám nabídli piva tradiční i pro český trh netypická, nás váš zájem příjemně překvapil. Tuto, původně jednorázovou akci, bychom proto rádi rozšířili a udělali z ní pravidelnou týdenní nabídku.

V roce 2022 budeme připravovat piva podle českých zvyklostí, ale i taková, která nejsou příliš obvyklá. Tato vám budeme nabízet v pravidelných týdenních akcích. Jak budou probíhat?

 1. Od 24. 4. 2022 budeme každý čtvrtek vkládat na webové stránky minipivovaru aktuální prodejní nabídku piv na následující týden. Nabídka bude obsahovat typ piva, velikost balení a cenu.

 2. Do pondělí do 8.00 hodin následujícího týdne budeme přijímat vaše objednávky. Pokud objednávky budou přesahovat kapacitní možnosti daného typu piva, budou vykryty formou „kdo dříve objedná“. Ty, kteří nebudou moci být vykryti, obešleme emailem s případnou nabídkou jiných piv, která budou v nabídce. Pokud se změnou nebudou souhlasit, bude jejich objednávka zrušena.
 3. Výdej objednaného piva bude probíhat ve Výzkumném a výukovém minipivovaru, Na Zlaté stoce 3, vždy ve

  • čtvrtek 13.00 až 14.00 hodin
  • pátek    13.00 až 14.00 hodin.
 4. Prodej je určen pouze zaměstnancům Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, bude probíhat bezhotovostně – vystavíme vám dodací list a následně vám přijde na univerzitní email faktura, kterou uhradíte na účet JU.
 5. Případné dotazy zasílejte na email

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud jde o cenu piva, jsme nuceni reagovat na celkovou situaci – zdražení sladů, energií a chmelů. Věříme, že zvýšení ceny pochopíte a zachováte našemu akademickému pivu přízeň.

Dej Bůh štěstí.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021-2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies