Seminář: Co je důležité při řízení zemědělského podniku

Dne 10. ledna 2023 v 9.00 hod. pořádá Katedra zootechnických věd seminář

Co je důležité při řízení zemědělského podniku,

určený pro manažery zemědělských podniků a studenty příslušných oborů.

Hlavním přednášejícím je pan Jindřich Macháček, bývalý manažer několika zemědělských podniků (ZD Křivsoudov, Mydlářka, Agrofert), který současně pracuje jako poradce pro nové vlastníky zemědělských společností.

Věříme, že praktické zkušenosti a názory přednášejícího budou pro posluchače zajímavé a přínosné.

Srdečně Vás zveme.

• Svou účast na semináři potvrďte s uvedením jména, názvu podniku a případného zájmu o oběd v univerzitní menze (úhrada při prezenci) na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 6. ledna 2023.