Moje vize nula: Studenti pro bezpečné silnice
ic_large_w1200h917q100_vize-nula

Kdy:
31. březen 2023

O události

Pátý ročník soutěže „MOJE VIZE NULA: STUDENTI PRO BEZPEČNÉ SILNICE“ je určen studentům českých vysokých, vyšších odborných a středních škol. Soutěž si klade za cíl aktivizovat mladé lidi ke zlepšení stavu dopravní nehodovosti v České republice ve filosofii Švédské Vize nula.

Studenti nebo skupiny studentů předkládají projekty zaměřené do různých oblastí s cílem řešit dopravní problémy. Projekty mohou řešit jak problémy vozidel, pozemních komunikací tak i problémy chování účastníků silničního provozu a jejich vzdělávání.

K vedení a konzultacím je připravena řada odborníků, kteří se dlouhodobě zabývají tématem dopravní bezpečnosti. Stačí je oslovit. Pro základní orientaci jsou také připraveny základní dokumenty, které řeší problematiku dopravní bezpečnosti. Inspirovat se můžete také v zahraničí. Odkazy na zdroje a kampaně naleznete na stránkách projektu

Projekt je financován z fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

JAK NA TO?

  • Rozmyslete si téma a sestavte tým. Pro snadnější rozhodování organizátoři připravili mapu témat pro různé oblasti. Pokud si nevyberte, zkuste navrhnout vlastní téma. Pokud si nejste jistí, konzultujte své téma s odborníky. Pracovat na projektu můžete sami, nebo v týmu. Projektový tým může mít maximálně 7 členů.
  • Registrujte svůj projekt nejpozději do 31. 3. 2023.
  • Pusťte se do práce a začněte psát. Po celou dobu jsou vám k dispozici jak odborníci, tak i organizátor a pořadatel soutěže. Pro snadnější práci je pro vás připravena šablona projektu. Hotový projekt zašlete k hodnocení nejpozději do 30. 4. 2023.
  • Vyhrajte. Soutěží se o ceny v celkové hodnotě 100 000 Kč.                                                                                                                                              
    Výherce (ať již jednotlivec či tým) získá finanční výhru, která bude vyplacena pořadatelem. Konkrétně výherce umístěný na prvním místě získá 50 tisíc Kč, druhý umístěný získá 30 tisíc Kč, třetí umístěný 15 tisíc Kč, čtvrtý umístěný získá 2 500 Kč a pátý umístěný získá 2 500 Kč. Částky jsou uvedeny po jejich zdanění.
  • Pročtěte si kritéria hodnocení, ať vám zbytečně neutečou body a výhra. Jejich úplně znění naleznete zde.
  • Buďte úspěšní a organizátor vám pomůže s realizací projektu formou START-UPU. Zrealizujte svůj projekt za podpory řady odborníků na problematiku BESIP, marketingu, technické oblasti dopravy, ad. Organizátor vám pomůže připravit žádost k získání prostředků na realizaci projektu z fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

 
 

Powered by iCagenda

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies