Ve dnech 20. 9. 2022 a 21. 9. 2022 se u příležitosti předsednictví ČR EU koná Předsednická konference na téma integrace osob se zdravotním postižením na trh práce. Konferenci organizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí, vedle místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí Ing. Mariana Jurečky v rámci konference vystoupí třicet odborníků z EU. Fakultu zemědělskou a technologickou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích zastoupí na konferenci docent Moudrý, který je zároveň předsedou Asociace sociálního zemědělství.

Detailní program konference i medailonky jednotlivých řečníků jsou v přiložených souborech, celou konferenci je možné sledovat on-line např. z odkazu https://www.mpsv.cz/web/cz/-/20-21-9-2022-praha-predsednicka-konference-na-tema-integrace-osob-se-zdravotnim-postizenim-na-trh-prace