Konference Biopotraviny ve veřejném a školním stravování

Dne 18. 10. 2022 proběhne na Ministerstvu zemědělství konference Biopotraviny ve veřejném stravování, pořádaná Českou technologickou platformou pro ekologické zemědělství. Partnerem konference, nad kterou převzal záštitu ministr zemědělství Zdeněk Nekula, je Skutečně zdravá škola z. s.

Vystoupení deseti hlavních řečníků z ČR i EU doplní posterová sekce a workshop se zapojením vybraných odborníků. Konference se zaměřuje na současnou situaci a předpokládaný vývoj v oblasti veřejného stravování, s důrazem na implementaci biopotravin. Fakultu zemědělskou a technologickou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích na konferenci zastoupí docent Moudrý, který je v současné době místopředsedou České technologické platformy pro ekologické zemědělství a bude prezentovat současné bariéry a možnosti implementace biopotravin ve veřejném stravování. Detailní program, registrační formulář, i medailonky jednotlivých řečníků jsou spolu s dalšími informacemi k dispozici na stránkách konference.

FZT JU má zároveň, coby člen České technologické platformy pro ekologické zemědělství, k dispozici volné registrace, v případě zájmu kontaktujte mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) doc. Moudrého.

Přečteno 287x