• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Jihočeská univerzita pomáhá studentům, zaměstnancům i jejich rodinám z Ukrajiny

Jihočeská univerzita pomáhá studentům, zaměstnancům i jejich rodinám z Ukrajiny

Ukrajinští studenti a zaměstnanci Jihočeské univerzity (JU), kteří se ocitli nebo ocitnou v nouzi, se mohou obracet na oddělení zahraničních vztahů jednotlivých fakult a rektorátu, případně na svá studijní oddělení fakult.

(...)

"Zemědělská fakulta v nejbližší době přijme ukrajinského kolegu, který přicestuje i s rodinou, na akademickou pozici. Fakulta také poskytla stipendia některým ukrajinským studentům, kteří se dostali do finanční nouze, a ubytovala rodiny některých ukrajinských studentů," dodal s tím, že vedení fakulty také rozhodlo o přípravě ubytovacích kapacit pro zhruba 30 lidí z Ukrajiny ve své terénní stanici.

(...)

Celý článek si můžete prohlédnout na webu Píseckého deníku.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies