Den otevřených dveří v Muzeu pivovarnictví a univerzitním minipivovaru – Report z akce

V sobotu 17. 9. se uskutečnil Den otevřených dveří v Muzeu pivovarnictví a Univerzitním minipivovaru Fakulty zemědělské a technologické v Českých Budějovicích ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj. Návštěvníci mohli využít volného vstupu do muzea, komentovaných prohlídek pivovaru či přednášky v muzeu na téma domovárečnictví. Probíhala také soutěž o poukaz na kurz domácího vaření piva, který byl na konci dne předán vylosovanému výherci. V rámci doprovodného programu bylo možné odnést si tematickou fotografii z fotokoutku nebo si vyrobit otvírák na pivo s vlastním designem a logem fakulty.

I přes velkou nepřízeň počasí, navštívilo muzeum více jak 100 návštěvníků, kteří využili komentované prohlídky a přednášky pořádané Minipivovarem Fakulty zemědělské a technologické.