• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Ze setkání se studenty Multifunctional Agriculture

Ze setkání se studenty Multifunctional Agriculture

Dne 11. ledna 2023 bylo uspořádáno setkání se studenty magisterského studijního programu Multifunctional Agriculture, který fakulta nabízí v anglickém jazyce. Cílem schůzky bylo především informovat studenty o různých studijních záležitostech, ale také s nimi diskutovat o jejich aktuálních zkušenostech se studiem na naší fakultě.

V aktuálním akademickém roce byl po dvouleté odmlce otevřen první ročník magisterského navazujícího studia. Pro řadu studentů bylo velmi komplikované vůbec studium zahájit, protože museli překonat řadu překážek v souvislosti se získáním víz. V prvním ročníku jsou nyní zapsaní studenti z Thajska, Maroka, Sýrie, Afghanistánu, Nigérie a Ghany.

Magisterský studijní program Multifunctional Agriculture je plně vyučován v anglickém jazyce a je určený primárně pro samoplátce. Jednotlivé předměty si ale také volí přijíždějící studenti v rámci programu Erasmus+. Studijní program je zařazen do aktuálního programu Vlády České republiky, která nabízí stipendia na základě Strategie zahraniční rozvojové spolupráce na podporu studia cizinců z rozvojových zemí.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies