Orgány fakulty
Rady studijních programů

Rada studijního programu je jedním z nástrojů zajišťování kvality vzdělávacího procesu. Úkolem Rady je dbát na kvalitu studijního programu, předkládat náměty na možné zlepšení výuky jednotlivých předmětů a úpravy studijních plánů.

Činnost a složení Rady studijního programu upravuje Opatření rektora číslo R 361 ze dne 12. 9. 2017. Pokyny ke složení a činnosti Rady studijního programu jsou v souladu s pravidly systému zajišťování kvality vzdělávací, tvůrčí a s nimi souvisejících činností a vnitřního hodnocení kvality vzdělávací, tvůrčí a s nimi souvisejících činností Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Rada je zřizována pro každý studijní program Jihočeské univerzity zvlášť. Garant studijního programu ji v přiměřeném rozsahu jmenuje již při přípravě nového studijního programu (akreditačního záměru). A zároveň v daném okamžiku využívá pro její ustavení pouze odborníky, kteří mají být v rámci studijního programu do výuky zapojeni. V případě profesně zaměřeného studijního programu také odborníky z praxe. Případně může také činnost konzultovat se studenty oborově blízkých studijních programů či předpokládanými zaměstnavateli.

Dobíhající studijní obory

Dobíhající studijní obory do roku 2024.

Studijní programy

Akreditované studijní programy od roku 2020 a 2021.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies