Ustavující zasedání Mezinárodní rady FZT JU

Ve dnech 23.–24. 11. 2022 se uskutečnilo ustavující zasedání Mezinárodní rady FZT JU. Jednání se účastnil pan rektor JU, vedení FZT JU a členové Mezinárodní rady FZT JU ze 4 zemí EU. Celá akce proběhla ve velice profesionální a přátelské atmosféře. Členové MR FZT JU se seznámili s informacemi o fakultě, navštívili některá pracoviště, muzeum piva, prohlédli si kampus JU a celý den zakončili společenským posezením na Výzkumném minipivovaru FZT JU.

Druhý den se nesl ve znamení diskuse, ze které vyplynula řada cenných podnětů pro další rozvoj fakulty. Na závěr zasedání vyzdvihli členové MR FZT JU silné stránky fakulty, jako jsou moderní obory studia, moderní vybavení laboratoří a spolupráce s firmami, stejně jako příležitosti ke zlepšení, kterým se bude vedení fakulty v budoucnu věnovat.