Den dětí na Fakultě zemědělské a technologické JU

Fakulta zemědělská a technologická JU opět rozzářila tváře malých oslavenců na tradiční akci ke Dni dětí, který jsme společně oslavili 31. května. Navzdory nepříznivému počasí přilákala akce mnoho dětí, rodičů a prarodičů, kteří si přišli užít den plný zábavy a poznání.

Program byl nabitý zábavnými atrakcemi a vzdělávacími hrami. Děti si mohly vyzkoušet své znalosti v rozpoznávání polních plodin, nahlédnout do světa myslivosti a sledovat ukázku výcviku loveckého psa. K vidění byl jak starý, tak i moderní traktor. Pro malé mlsouny byla připravena cukrová vata a domácí zmrzlina ze zahradního ovoce a jogurtu vyrobené na naší fakultě. Energii děti využily na skákání na nafukovacích hradech.

Další část programu probíhala na fakultním statku, kde si děti prohlédly chovaná zvířata a pejsky z místního útulku. Odvážné děti se svezly na koních po celém areálu.

I přes nevlídné počasí se akce vydařila a děti si svůj den naplno užily. Už teď se těšíme na příští rok, kdy společně oslavíme Den dětí znovu!

A jak to všechno vypadalo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii fakulty.

Přečteno 336x