Celoživotní vzdělávání
Nabídka kurzů fakulty

Celoživotní vzdělávání na Fakultě zemědělské a technologické je skvělou možností pro každého, kdo se chce neustále zdokonalovat a rozvíjet své dovednosti. Fakulta nabízí širokou škálu kurzů, které jsou přístupné nejen studentům, ale i veřejnosti.

Jednou z oblíbených aktivit na Fakultě zemědělské a technologické jsou kurzy vaření piva. Tyto kurzu jsou zaměřeny na odbornou přípravu piva a vychází z tradic a moderních technologií. Účastníci se dozví všechny důležité kroky výroby piva, od surovin až po samotné vaření a lahodný konečný produkt. Je to skvělá příležitost pro všechny, kdo mají zájem o pivovarnictví a chtějí se dozvědět více o procesu výroby.

Dalším populárním kurzem je jazykový kurz pro studenty. Fakulta zemědělské a technologické si uvědomuje důležitost jazykových dovedností v dnešní globalizované společnosti. Proto nabízí různé jazykové kurzy, které pomáhají studentům zlepšit svou komunikaci a porozumění v cizím jazyce. Tyto kurzy jsou vedeny zkušenými lektory a zaměřují se na praktickou stránku jazyka, aby studenti mohli své dovednosti uplatnit v reálných situacích.

Celoživotní vzdělávání na Fakultě zemědělské a technologické je otevřené všem, kteří mají zájem o zdokonalování svých dovedností. Kurzy jsou pravidelně nabízeny a každý si může vybrat ten, který ho nejvíce zaujme. Je to skvělá příležitost pro další vzdělávání a rozvoj na profesionální i osobní úrovni.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021-2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies