Celoživotní vzdělávání
Nabídka kurzů fakulty

Kromě vzdělávání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech, vědecké, výzkumné a jiné tvůrčí činnosti je posláním Jihočeské univerzity také poskytovat další formy vzdělávání a umožňovat tak široké veřejnosti získávat, rozšiřovat, prohlubovat nebo obnovovat znalosti z různých oblastí poznání a kultury.

Pořádáme jednorázové vzdělávací aktivity i dlouhodobé kurzy, a to pro všechny věkové skupiny. Na své si přijdou děti, které mohou ve volném čase objevovat nové zájmy, rozšiřovat si obzory nebo se dovědět více o tom, co je již zajímá (Dětská univerzita). Pro dospělé nabízíme jak vzdělávání zájmové, tak kurzy vedoucí k rozšíření nebo získání nové kvalifikace, včetně kurzů s akreditací MŠMT, MPSV apod. (Kurzy pro veřejnost). A speciálně pro seniory jsme připravili zajímavou nabídku Univerzity třetího věku.

Nabídka kurzů

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies