Zahajujeme rekonstrukci pavilonu M

Vedení Jihočeské univerzity podepsalo smlouvu s dodavatelem stavebních prací na rekonstrukci pavilonu M. Ten je fakultou využíván již od roku 1979. V prostorách budovy byla ve svých začátcích umístěna fakultní vědecká knihovna a měla zde zázemí tehdejší katedra zemědělské techniky. V současné době se v pavilonu nachází zasedací místnost Vědecké rady FZT JU, přednáškové místnosti a také zde má své zázemí Oddělení pro zahraniční vztahy.

Stavební práce budou probíhat od pondělí 25. března 2024. Nově zrekonstruovaný pavilon bude sloužit zejména doktorandům – zrekonstruované prostory budou dispozičně upraveny tak, abychom mohli doktorandské konference, státní závěrečné zkoušky a další významné akce pro naše studenty i akademické pracovníky pořádat v odpovídajících prostorách. V pavilonu i nadále zůstane velká přednášková místnost, která je často využívaná u klíčových předmětů vyučovaných napříč fakultou pro různé studijní programy.

Rekonstrukce pavilonu M je finančně podpořena projekty:

publicita-m

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021-2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies