Vzdělání a řemeslo 2022

Výstava Vzdělání a řemeslo proběhla letos ve dnech 3.–5. 11. v areálu Výstaviště České Budějovice. Jedná se o největší vzdělávací veletrh na jihu Čech a cílí na základní a střední školy regionu.

Naše fakulta se prezentovala samostatně jako Fakulta zemědělská a technologická i v rámci celé jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Stánek byl situován v centru dění, vedle zemědělských podniků a velkých firem. 

Doufáme, že se nám podařilo přiblížit veřejnosti a budoucím studentům, čemu se u nás věnují jednotlivé katedry, jaké je studium na vysoké škole a možnosti uplatnění absolventů. Studenti chodili v průběhu celé výstavy a zájem o náš stánek byl opravdu velký. 

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies