The Women’s Academy for Rural Innovation

Přihlaste se ještě dnes a získejte šanci vyhrát plné stipendium na účast v prvním ročníku programu

The Women’s Academy for Rural Innovation

Připojte se k dalším 14 evropským talentům ve španělském regionu Castilla y Léon ve dnech 23.-28. října 2022 a učte se od špičkových odborníků a známých osobností veřejného života.

The Women’s Academy for Rural Innovation je součástí širší vzdělávací iniciativy společnosti Huawei "Seeds for the Future", jejímž cílem je podpořit digitální začlenění a posílení postavení žen. Ženy jsou základním kamenem naší společnosti a je třeba je podporovat, aby se aktivně podílely na podpoře růstu a budování udržitelné budoucnosti. Na venkově, kde ženy často hrají zásadní roli jak na sociální, tak na ekonomické úrovni, mají dobré předpoklady k tomu, aby se ujaly vedení při využívání příležitostí, které přináší digitalizace, a zajistily, aby jejich komunity nezůstaly pozadu. Tato vize rovnosti a začleňování je v souladu se závazkem Evropské komise dosáhnout do roku 2025 Evropy rovnosti žen a mužů. To je také to, co činí tento program tak dynamickým a přesvědčivým.

Pro koho je program určen

1. The Women’s Academy for Rural Innovation je určena speciálně ženám starším 18 let, které jsou spjaty s venkovskými oblastmi a mají zájem o využití potenciálu technologií ve svých komunitách. Bez ohledu na váš původ nebo dosavadní zkušenosti hledá program ženy, které chtějí něco změnit.
  2. Pokud je vám více než 18 let a máte občanství EU nebo trvalý pobyt v některém z členských států EU, můžete se přihlásit. V programu je vítána každá žena a je uzpůsoben tak, aby účastnicím pomohl získat dovednosti potřebné k tomu, aby se evropské venkovské oblasti dostaly do čela digitální revoluce.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se přímo na adrese www.europeanleadershipacademy.eu.Vyplňte online přihlášku a odešlete ji do 27. září 2022 do 23.59 hodin středoevropského času. Celý proces vám nezabere více než 15 minut.