The Women’s Academy for Rural Innovation

Přihlaste se ještě dnes a získejte šanci vyhrát plné stipendium na účast v prvním ročníku programu 

The Women’s Academy for Rural Innovation

Připojte se k dalším 14 evropským talentům ve španělském regionu Castilla y Léon ve dnech 23.-28. října 2022 a učte se od špičkových odborníků a známých osobností veřejného života.

The Women’s Academy for Rural Innovation je součástí širší vzdělávací iniciativy společnosti Huawei "Seeds for the Future", jejímž cílem je podpořit digitální začlenění a posílení postavení žen. Ženy jsou základním kamenem naší společnosti a je třeba je podporovat, aby se aktivně podílely na podpoře růstu a budování udržitelné budoucnosti. Na venkově, kde ženy často hrají zásadní roli jak na sociální, tak na ekonomické úrovni, mají dobré předpoklady k tomu, aby se ujaly vedení při využívání příležitostí, které přináší digitalizace, a zajistily, aby jejich komunity nezůstaly pozadu. Tato vize rovnosti a začleňování je v souladu se závazkem Evropské komise dosáhnout do roku 2025 Evropy rovnosti žen a mužů. To je také to, co činí tento program tak dynamickým a přesvědčivým.

Pro koho je program určen

  1. The Women’s Academy for Rural Innovation je určena speciálně ženám starším 18 let, které jsou spjaty s venkovskými oblastmi a mají zájem o využití potenciálu technologií ve svých komunitách. Bez ohledu na váš původ nebo dosavadní zkušenosti hledá program ženy, které chtějí něco změnit.
  2. Pokud je vám více než 18 let a máte občanství EU nebo trvalý pobyt v některém z členských států EU, můžete se přihlásit. V programu je vítána každá žena a je uzpůsoben tak, aby účastnicím pomohl získat dovednosti potřebné k tomu, aby se evropské venkovské oblasti dostaly do čela digitální revoluce.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se přímo na adrese www.europeanleadershipacademy.eu.Vyplňte online přihlášku a odešlete ji do 27. září 2022 do 23.59 hodin středoevropského času. Celý proces vám nezabere více než 15 minut.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies