• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Seminář Inovace ve výživě hospodářských zvířat

Seminář Inovace ve výživě hospodářských zvířat

Dne 10. listopadu 2022 proběhl seminář s názvem „Inovace ve výživě hospodářských zvířat“. Akce se konala pod záštitou Fakulty zemědělské a technologické JU a České technologické platformy pro zemědělství. 

Na konferenci vystoupili lektoři z Univerzity veterinárního lékařství a farmacie v Košicích (MVDr. Lukáš Bujňák, Ph.D.), Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích (Ing. Luboš Zábranský, Ph.D., Ing. Petr Brož), Výzkumného ústavu živočišné výroby, v.v.i. v Praze (doc. MVDr. Pavel Novák, CSc., Ing. Gabriela Malá, Ph.D.), Slovenské polnohopodářské univerzity v Nitře (doc. Ing. Michal Rolinec, Ph.D.), FeedLabu (MVDr. Tomáš Mitrík, Ph.D),  Sana ČR (Ing. Antonín Žižka), Schaumannu ČR (Ing. Dušan Kořínek, Ph.D.) a firmou Eurofarm Systems (Ing. Vít Procházka).

Seminář byl tématicky zaměřen na představení inovací ve výživě přežvýkavých i nepřežvýkavých zvířat a zařazení různých krmných aditiv do krmných dávek v praxi. Seminář zahájil Ing. Luboš Zábranský, Ph.D. a předal slovo proděkanovi doc. Ing. Janu Bártovi Ph.D., který poděkoval organizátorům za uspořádání semináře, popřál všem účastníkům hladký průběh semináře, získání mnoha nových poznatků a kladně kvitoval hojnou účast chovatelů i velký zájem z řad studentů. Program byl naplněn dle harmonogramu a ze závěrečné diskuse vyplynulo, že chovatelé získali nové znalosti, vyměnili si kontakty s lektory a budou pokračovat v další spolupráci.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies