• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Letní škola potravinářských výrob – druhé kolo

Letní škola potravinářských výrob – druhé kolo

Minulý týden v prostorách univerzitního minipivovaru Čtyrák - Univerzitní minipivovar Zemědělské fakulty proběhl druhý turnus LETNÍ ŠKOLY POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROB na FZT JU. Škola byla pořádána pro studenty zahraničních univerzit za podpory programu Erasmus a zúčastnilo se jí 18 studentů z Maďarska a Slovenska. Náplní školy byla praktická výroba jitrnic, domácího kečupu, vaření piva, exkurze do minipivovaru i národního pivovaru Budějovický Budvar. Poslední den kurzu se studenti naučili, jak probíhá senzorické hodnocení a jimi vyrobené výrobky ohodnotili.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies