Letní škola potravinářských výrob

Tento týden proběhla LETNÍ ŠKOLA POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROB na FZT JU (Fakulta zemědělská a technologická JU), která byla pořádána pro studenty zahraničních univerzit za podpory programu Erasmus.

Zúčastnilo se jí 16 studentů z Portugalska a Slovenska a náplní školy byla praktická výroba tradičních českých výrobků, vaření piva, exkurze do minipivovaru i národního pivovaru Budějovický Budvar.

Škola byla pořádána v prostorách univerzitního minipivovaru Čtyrák - Univerzitní minipivovar Zemědělské fakulty a laboratořích Katedry potravinářských biotechnologií a kvality zemědělských produktů FZT JU.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies