• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Kulatý stůl Obědy ve školách: dostupně, kvalitně a z místních potravin. Jak na to?

Kulatý stůl Obědy ve školách: dostupně, kvalitně a z místních potravin. Jak na to?

Dne 1. 3. 2023 pořádala společnost WOMEN FOR WOMEN s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy kulatý stůl zaměřený na udržitelné veřejné stravování, s důrazem na školní obědy. Kulatého stolu se účastnili zástupci ministerstev, úřadu vlády, krajů, Asociace ředitelů ZŠ, Asociace školních jídelen, Státního zdravotního ústavu, Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů i další aktéři. Akademický sektor na jednání zastoupil docent Moudrý z Fakulty zemědělské a technologické Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, který vystoupil v rámci druhého diskusního bloku s tématem bariér uplatnění místní produkce ve veřejných stravovacích zařízeních. 

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies