• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Konference na Mendelově univerzitě v Brně s účastí zástupců FZT JU

Konference na Mendelově univerzitě v Brně s účastí zástupců FZT JU

Dne 1. března 2023 se na MENDELU v Brně uskutečnila XLIX. Konference o jakosti potravin a potravinových surovin „Ingrovy dny 2023“, určená pro odborníky z potravinářských výrob, z dozorových orgánů zajišťujících bezpečnost potravin, z vědeckých institucí a odborných společností. Následující den, 2. března 2023, se konala doprovodná aktivita „Den s mlékem na MENDELU“ pro zájemce z odborných institucí i z řad široké veřejnosti.

Obou akcí se aktivně zúčastnili také zástupci Fakulty zemědělské a technologické (FZT). Na první jmenované akci přednesl Jan Bárta příspěvek s názvem „Zpracování výlisků olejnatých semen na bílkovinné mouky a koncentráty a jejich uplatnění v potravinářských výrobcích“, druhou konferenci zahájila Eva Samková přednáškou „Význam sýrů ve výživě“. Pro posterovou sekci navíc připravili pracovníci FZT spolu se studenty doktorského studia tři odborné příspěvky, které budou rovněž publikovány ve sborníku.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies