Fakulta se představila zájemcům o studiu

V pátek 19. ledna 2024 proběhl na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích Den otevřených dveří, do kterého se pravidelně zapojuje i naše fakulta. Zájemci o studiu a další návštěvníci tak měli možnost seznámit se s nabídkou studijních programů, moderním vybavením a zázemím fakulty a nebo se zúčastnit krátké přednášky o studentském životě a výhodách studia na naší univerzitě.

Po celý den byli v atriu pavilonu ZR připraveni zástupci jednotlivých studijních programů, kde zájemci mohli získat podrobné informace o studiu a k přihláškám ke studiu. Dále bylo po celé fakultě otevřeno mnoho laboratoří s ukázkami výzkumných aktivit našich výzkumných týmů. Návštěvníci si mohli prohlédnout zázemí fakulty, laboratoře i špičkovou techniku, kterou fakulta disponuje.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a projevili zájem o naše vzdělávací a výzkumné aktivity.

Více fotografií z akce naleznete ve fotogalerii fakulty.

Přečteno 421x