• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Dětský den s Fakultou zemědělskou a technologickou

Dětský den s Fakultou zemědělskou a technologickou

Děti oslavily svůj den, a to opravdu skvěle. Sluníčko nám po celou dobu svítilo a malých soutěžících se sešlo víc, než kdy jindy 🙂

Na startu si všichni šikulkové vyzvedli Diplom, na který sbírali razítka z jednotlivých stanovišť. A jaké úkoly na naše malé oslavence čekaly? Hod podkovou, skákání v pytli, chytání rybiček, přenášení vajíček, nafukování balónků, kresba křídou, laserová střelnice, prohlídka traktoru, poznávačka polních plodin, rozeznávání zvěře a stop v mysliveckém stánku Dianek a nakonec prohlídka statku s projížďkou na koni. Nuda tedy rozhodně nebyla.

Po splnění úkolů si děti vyzvedly bohatou odměnu, které bylo připraveno opravdu hodně. A představte si, vůbec nic nezbylo. 

Tak zase za rok na DEN DĚTÍ  🙂

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies