• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Návštěva z Univerzity přírodních zdrojů a biologických věd ve Vídni (BOKU) na KAES

Návštěva z Univerzity přírodních zdrojů a biologických věd ve Vídni (BOKU) na KAES

Poslední listopadový týden navštívili Fakultu zemědělskou a technologickou JU kolegové z Institute of Agronomy, Department of Crop Sciences a Experimental Farm Groß-Enzersdorf, Department of Crop Sciences, University of Natural Resources and Life Sciences (BOKU).

Kolegové Reinhard Neugschwandtner (Assoc. Prof. Dipl.-Ing. Mag. Dr.nat.techn.), Pia Euteneuer (DI.in Dr.in) a Gerhard Moitzi (Dipl.-Ing. Dr.nat.techn) participují na mezinárodním mobilitním projektu (Assessment of environmental loads of tillage operations under Pannonian climate conditions with life cycle assessment), jenž byl touto návštěvou završen. Současně již dlouhodobě participují na společných publikačních výstupech.

Hlavní pracovní schůzka proběhla v prostorách nového pavilonu O na Katedře agroekosystémů. Jednou z hlavních náplní schůzky byly diskuse spojené s plánováním dalších publikačních aktivit a možnostmi návazné spolupráce v rámci společných výzkumných projektů a výměny akademických pracovníků či studentů.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021-2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies