Fakultu navštívila delegace z Ghany

U příležitosti návštěvy České Republiky zavítali na naši fakultu členové parlamentního výboru pro potraviny, zemědělství a kakao z Ghanské republiky (odkaz). K setkání se také připojila její excelence velvyslankyně Ghanské republiky v Praze Doris Adzo Denyo Brese (odkaz).

Hostům odprezentovali aktivity fakulty docent Konvalina a doktor Olšan v prostorách fakultního minipivovaru. Poté proběhla prohlídka výzkumného zázemí fakulty, doktorandi Katedry agroekosystémů si připravili ukázky analýz v oblasti cereální jakosti a půdní organické hmoty. Další část programu zahrnovala ukázky aktivit Mezinárodního školicího a vývojového centra společnosti DeLaval a počítačového modelování na Katedře techniky a kybernetiky.

Cílem setkání bylo představit aktivity fakulty a získat kontakty pro budoucí rozvoj spolupráce v pedagogické a vědecké oblasti.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii fakulty.

Přečteno 305x