Nabídka práce ZEAS Puclice a.s.

Nabídka práce zootechnika

na moderní mléčné farmě 900 ks holštýnských dojnic + mladý skot)

ZEAS Puclice a.s. na Domažlicku. www.zeaspuclice.cz

 

Pracovní náplň:

  • Denní kontrola zdravotního stavu, příjmu krmiva, vyhledávání říjí, spolupráce s veterinářem a inseminačním technikem, další zootechnické úkony. Sledování užitkovosti, kvality mléka, diagnostika onemocnění, zpracovávání výstupů a reportů, práce na PC.
  • Personální práce (zajištění a kontrola obsazení jednotlivých pracovišť). Kontrola nastavených pracovních postupů, vyhodnocování získaných údajů, účast na kontrolních dnech a na poradách.
  • Požadujeme min. SŠ vzdělání zootechnického, veterinárního nebo příbuzného směru, kladný vztah ke zvířatům, komunikativnost, časová flexibilita. ŘP sk. B (osobní auto).
  • Předchozí praxe není podmínkou, jakýkoliv kurz nebo školení související s oborem (inseminační, paznehtářský apod.) je výhodou.

 

Co vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme práci na moderní progresivní mléčné farmě (v minulých letech na prvním místě v žebříčku chovů s 300 a více dojnic v užitkovosti a v produkci mléčných složek), v mladém kolektivu spolupracovníků, s vizí dalšího rozšiřování.
  • Nabízíme práci na plný úvazek, plat 35 - 40 000 Kč/měsíc, služební vozidlo.
  • Podnikové stravování (vlastní kuchyně, sleva na obědy), 25 dní dovolené, příspěvek z FKSP na dovolenou a výročí, příspěvek na penzijní připojištění, vlastní rekreační zařízení u přehrady Hracholusky.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na: 

+420 379 492 325

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    

 

 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies