• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Soutěž pro studenty: Vyhraj 7 500 Kč voucher na nábytek návrhem vysněné chill-out zóny na tvé škole

Soutěž pro studenty: Vyhraj 7 500 Kč voucher na nábytek návrhem vysněné chill-out zóny na tvé škole

Známý prodejce nábytku Möbelix pořádá soutěž pro studenty vysokých škol.

Pokud kreativita patří mezi tvé silné stránky, nyní máš možnost ji plně využít a zároveň vyhrát lákavou odměnu jako bonus.

Jak se zapojit do soutěže?

Navrhni vysněnou chill-out zónu v prostorách tvé školy. Možnosti jsou skutečně neomezené, můžeš použít designérský program, nakódit to, hodit do prezentace, namalovat či zpracovat projektový plán o zařízení nebo výstavbě této místnosti.

Kreativitě se meze nekladou. Čím reálnější a unikátnější bude tvůj návrh, tím lépe.

Co můžeš vyhrát?

Hraje se o 3x voucher v hodnotě 7 500 Kč na nákup čehokoli ze sortimentu Möbelix. Pokud už déle toužíš po pohodlné židli nebo by sis raději koupil/a novou postel, tak se neváhej zapojit a hraj o šanci zútulnit si svůj pokoj nebo domácnost.

Jak se účastnit?

Přečti si přesná pravidla na stránce soutěže a pošli své vypracování podle pokynů do 31. ledna 2024 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.fzt.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies