Nabídka pracovní pozice – Tajemník/tajemnice FZT JU

Děkan Fakulty zemědělské a technologické Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vypisuje výběrové řízení
na obsazení funkce

Tajemník/tajemnice fakulty

Tajemník/tajemnice fakulty řídí hospodaření a správu fakulty v rozsahu stanoveném opatřením děkana.
Funkce tajemníka je vymezena § 32 zákona č. 111/98 Sb., o vysokých školách, v platném znění.

Požadujeme

• organizační, manažerské, prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni,
  • schopnost orientace v právních normách, zejména: Zákon o vysokých školách, Občanský zákoník, Obchodní zákoník, Zákoník práce, Zákon o účetnictví, Zákon o finanční kontrole, Zákon o zadávání veřejných zakázek a další,
  • spolehlivost, zodpovědnost, analytické myšlení a schopnost samostatného tvůrčího řešení problémů,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • trestní bezúhonnost (dokládá se výpisem z Rejstříku trestů),
  • časová flexibilita a aktivní samostatný přístup.

Výhodou

• vysokoškolské vzdělání,
  • praxe v oboru ekonomického řízení, projektového řízení a zkušenosti s řízením většího počtu zaměstnanců, nejlépe pak v oblasti VŠ
  • zkušenosti se softwarovými produkty pro ekonomickou (iFIS) a personální agendu (EGJE),
  • znalost softwarových aplikací pro studijní informační systém (např. STAG),
  • znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni,
  • zkušenosti s výkaznictvím ČSÚ.

Nabízíme

• 100 % úvazek,
  • skvělý kolektiv spolupracovníků,
  • zaměstnanecké kurzy, prostor pro další vzdělávání,
  • zaměstnanecké benefity:
  • 4 dny indispozičního volna,
  • dotované stravování nebo stravenky,
  • zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky,
  • MS Office zdarma pro soukromé využití,
  • dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu
  • a další (nabídka benefitů je průběžně aktualizována).

• Nástup od: 1. března 2023, nebo dohodou
  • Pracovní poměr: doba určitá, 36 měsíců s šestiměsíční zkušební dobou (pouze v případě vzniku nového pracovního poměru), možnost následného prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
  • Pracoviště: Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Studentská 1668, České Budějovice

Přihlášky zasílejte nejpozději do 15. 2. 2023 na adresu:

doc. RNDr. Petr Bartoš, Ph.D.
Jihočeská univerzita v Č. Budějovicích
Fakulta zemědělská a technologická
Studentská 1668
370 05 České Budějovice

nebo v elektronické podobě na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rozhodující je datum doručení přihlášky na některý z uvedených kontaktů.

K přihlášce uchazeč přiloží:

• motivační dopis,
  • strukturovaný profesní životopis se zaměřením na výše uvedené pracovní aktivity,
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • aktuální výpis z Rejstříku trestů (max. 3 měsíce starý),
  • případně další dokumenty potřebné k prokázání splnění kritérií kladených na uchazeče.

Z doručených přihlášek budou vybráni nejvhodnější uchazeči, kteří budou pozvání na osobní pohovor.

Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích si vyhrazuje právo žádného z uchazečů do pracovního poměru nepřijmout, nebo výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.