Nabídka pracovní pozice – Moderní zootechnik/čka pro farmu Bemagro

Moderní zootechnik/čka pro farmu Bemagro

Chcete stát při zrodu robotické farmy?

Jdou zvířata, technologie a mobilní aplikace dohromady? U nás Ano!

Farma Bemagro přechází na robotické dojení, u kterého to nekončí!

SCR obojky, přihrnovací roboti jsou u nás samozřejmostí. Pomůžeš nám s další inovací?

Řadíme se na přední příčky v největšího mléčného producenta bio mléka v ČR a brzy i bio masného stáda. Chceme být lídři v oboru ekologického zemědělství a udávat směr ostatním. Máte vizi, máme know-how a chuť pracovat. Jediné, co nám chybí je posila do našeho mladého dynamického týmu.

Staň se jedním z nás! Práce na Farmě bude i Tebe naplňovat a stane se Tvým koníčkem!

Jaká práce Vás čeká a co k ní budete potřebovat?

• Mobilní telefon v ruce a chytré aplikace
  • Počítač a chytré aplikace
  • Řízení reprodukce + vyhledávání říjí, řízení užitkovosti a zdraví mléčného stáda
  • Stanovování a hlídání složení krmných dávek
  • Provozní zootechnická evidence
  • Ošetřovatelská péče o krávy i telata
  • Organizace práce ve dvousměnném provozu
  • Samostatně i v týmu budete hledat řešení nejrůznějších problémů – stres, překážky ani časový tlak si na Vás nepřijdou.

Co se Vám bude hodit?

• Bystrá hlava, otevřené oči a selský rozum. To je základ.
  • Zemědělství, technologie, a především zvířata jsou Tvou vášní
  • SŠ vzdělání, praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, důvěryhodnost
  • Ochota pracovat o víkendech, přesčas i o svátcích
  • Řidičský průkaz skupiny B, T výhodou

Jaké výhody u nás získáte?

• Práci na plný úvazek v ekologickém podniku, který chová 400 ks základního stáda
  • Progresivně se rozvíjející druhá největší mléčná biofarma v ČR
  • Odpovídající platové ohodnocení (30 000 – 40 000 Kč), po zapracování i více
  • Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
  • Mladý kolektiv
  • Podnikové benefity (roční motivační bonus, služební automobil, notebook, služební telefon, příspěvek na stravování, firemní akce, vánoční balíčky, apod.)
  • Finanční odměny za pracovní a životní jubilea, nápad pro rozvoj společnost

Kontakt: