Nabídka pracovní pozice - Hlavní zootechnik Meclov

Hlavní zootechnik

Meclovská zemědělská, a.s. https://meclovska.cz/  je moderní zemědělská společnost se sídlem v okrese Domažlice podnikající v oblasti rostlinné (3500 ha) i živočišné výroby (1100 ks dojného a 800 ks mladého holštýnského skotu) a provozující bioplynovou stanici. Meclovská zemědělská, a.s. je součástí silné skupiny zemědělských prvovýrobců a patří mezi největší firmy ve svém oboru v ČR.

Pro posílení našeho týmu v oblasti živočišné výroby zaměřené na produkci mléka, hledáme organizačně schopného a spolehlivého kolegu na pozici hlavního zootechnika, který má ambici a chuť naše podnikání dále rozvíjet, podílet se na zavádění moderních technologií a řídit tým zaměstnanců.

Místo práce

Meclov, okres Domažlice

Náplň práce

řízení týmu zkušených zaměstnanců (cca 45), odpovědnost za výsledky živočišné výroby, reporting vedení společnosti

Požadujeme

• SŠ vzdělání zemědělský obor, nejlépe zootechnický nebo veterinární směr plus min.
    2 roky praxe na pozici hlavní zootechnik nebo VŠ vzdělání i bez praxe
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost vést a motivovat tým podřízených
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, důslednost a bezúhonnost
  • komunikativnost
  • časová flexibilita
  • uživatelská znalost PC
  • schopnost a ochota učit se nové věci

Nabízíme

• smlouvu na dobu určitou 1 rok, po zapracování s možností prodloužení na neurčito
  • mzda 45 000 - 55 000 Kč dle dosahovaných výsledků, zkušenosti a praxe
  • mimořádné odměny v závislosti na dosažených hospodářských výsledcích
  • služební vůz
  • služební telefon, notebook
  • po zapracování možnost služebního bytu
  • stravenky nebo dotované obědy přímo v Meclově
  • profesní vzdělávání
  • práci ve zdravé, ekonomicky silné a perspektivní společnosti

V případě dotazů kontaktujte pana Petra Webera (+420) 602 124 496.

Další informace o společnostech ve skupině: